DM80066K20
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
DM80066K20
Koppling Pyplok Rak, 20S, Utv-M 30x2.0 mm Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
A
67,82 mm
B
28,7 mm
C
37,08 mm
D
36,07 mm
Diameter rör
20 mm
Materialkvalitet
ASTM-A479/A182-316
Märke namn
Pyplok
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Package size
Barcode
253524
Gross weight
0,204 Kg
Net weight
0,204 Kg
Country of origin
esp
Product information
Measure sketch
Koppling Pyplok Rak, 20S, Utv-M 30x2.0 mm
Artikel datablad
Others has been looking for
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 38S, Inv-M 52x2.0 mm Stål