1.1/2" Indstik (Gates 4SP/4SH) - (38S) M52x2 oml. - 24GSP-38FDHORX
Varenummer:
24GSP38FDHORX
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
A
150 mm
B
76,4 mm
D
1.1/2"
DN
40 mm
Diameter rør
38 mm
H
60 mm
Korrosions resistens
500 hours salt spray ASTM B-117
Materiale
Stål
Model kode
24GSP-38FDHORX
Mærke navn
Gates
Overfladebehandling
TuffCoat™
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Serie
S
Slangekoblingstype
Till lös hylsa
Slangestørrelse
1.1/2 "
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C