16GS20FLC67-057
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
5 varianter
Valgt variant:
16GS20FLC67-057
Presskoppling GS 67B, Ø 1'', SAE 1 1/4'', Caterpillar
Specifications
Dimensions and shipping
A
156 mm
B
99 mm
D
1"
DN
25 mm
Diameter fläns
54 mm
E
57 mm
Fläns
1.1/4 "
Fläns SAE/DIN
6000 PSI
K
54 mm
Modell kod
16GS-20FLC67-057
Märke namn
Gates
O-ring
37,69X3,53 mm
Passar till
Caterpillar®
Shore
90
Slangdimension
1 "