16GS20FLC22-017
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
5 variants
Chosen variant:
16GS20FLC22-017
Presskoppling GS 22B, Ø 1'', SAE 1 1/4'', Caterpillar
Specifications
Dimensions and shipping
A
153 mm
B
95,9 mm
D
1"
DN
25 mm
Diameter fläns
54 mm
E
17 mm
Fläns
1.1/4 "
Fläns SAE/DIN
6000 PSI
K
54 mm
Modell kod
16GS20-FLC22-017
Märke namn
Gates
O-ring
37,69X3,53 mm
Passar till
Caterpillar®
Shore
90
Slangdimension
1 "