16GS16FLC67-057
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
16GS16FLC67-057
Presskoppling GS 67B, Ø 1'', SAE 1'', Caterpillar
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
156 mm
B
99 mm
D
1"
DN
25 mm
Diameter fläns
47.6 mm
E
57 mm
Fläns
1 "
Fläns SAE/DIN
6000 PSI
K
47,6 mm
Modell kod
16GS-16FLC67-057
Märke namn
32,93X3,53 mm
Passar till
Caterpillar®
Shore
90
Slangdimension
1 "