Light twin clamp ø12-12 - Black Polypropylene - LBG-212/12-PP
Varenummer:
LBG212/12PP
Pakke str.:
100 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
B
16 mm
Brand Name
Stauff
Color
Black
D1
12 mm
D3
6,8 mm
D4
7 mm
Diameter pipe
12 mm
H
15 mm
L1
39 mm
L2
22 mm
Material
Polypropylene
Model code
LBG-212/12-PP
Number of bolts
1
S
2 mm
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
4 Nm
Type
Profiled
d2
12 mm