LBBUPM328/28SADPAS
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
LBBUPM328/28SADPAS
Rörklamma Dubbel Komplett Ø28mm, Lätta Serien
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bultar
1
Diameter rör
28 mm
Färg
Black
Grupp Stauff
3D
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+125 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Santoprene
Typ
Smooth
Package size
Barcode
333556
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Rörklammer LBBU komplett
Product datasheet
Others has been looking for
Rörklamma Dubbel Ø15mm, Lätta Serien, Polyamid