Light twin clamp ø16-16 - Black Polypropylene - LBG-316/16-PP
Artikelnummer:
LBG316/16PP
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
10 st
Antal bultar
1
B
20 mm
D1
16 mm
D3
6,8 mm
D4
7 mm
Diameter rör
16 mm
Färg
Svart
H
22,5 mm
L1
53 mm
L2
30 mm
Modell kod
LBG-316/16-PP
Märke namn
Stauff
S
2 mm
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen
Typ
Profilerad
d2
16 mm
Åtdragning moment
4 Nm