Let dobbelt rørholder ø12-12 - Sort Polypropylen - LBG-212/12-PP
Artikelnummer:
LBG212/12PP
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Antal bultar
1
B
16 mm
D1
12 mm
D3
6,8 mm
D4
7 mm
Diameter rör
12 mm
Färg
Svart
H
15 mm
L1
39 mm
L2
22 mm
Modell kod
LBG-212/12-PP
Märke namn
Stauff
S
2 mm
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen
Typ
Profilerad
d2
12 mm
Åtdragning moment
4 Nm