Light twin clamp ø16-16 - Black Polypropylene - LBG-316/16-PP
Artikelnummer:
LBG316/16PP
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
10 st
B
20 mm
Brand Name
Stauff
Color
Black
D1
16 mm
D3
6,8 mm
D4
7 mm
Diameter pipe
16 mm
H
22,5 mm
L1
53 mm
L2
30 mm
Material
Polypropylene
Model code
LBG-316/16-PP
Number of bolts
1
S
2 mm
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
4 Nm
Type
Profiled
d2
16 mm