LNGF2127127PP
Package size:
25 st
Min. order quantity is:
25 st
SEE OTHER VARIANTS
3 variants
Chosen variant:
LNGF2127127PP
Rörklamma Dubbel Ø12.7mm, Lätta Serien, Polypropylen
Specifications
Dimensions and shipping
B
14,5 mm
Brand Name
Stauff
Color
Green
D1
12,7 mm
D3
6,8 mm
Diameter pipe
12,7 mm
Material
Polypropylene
Model code
LNGF-212.7/12.7-PP
Number of bolts
1
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Type
Profiled
d2
12,7 mm