Light twin clamp ø22-22 - Black Polypropylene - LBG-422/22-PP
Varenummer:
LBG422/22PP
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
B
20 mm
Brand Name
Stauff
Color
Black
D1
22 mm
D3
6,8 mm
D4
7 mm
Diameter pipe
22 mm
H
30 mm
L1
70 mm
L2
38 mm
Material
Polypropylene
Model code
LBG-422/22-PP
Number of bolts
1
S
2 mm
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
4 Nm
Type
Profiled
d2
22 mm