LBBUPM110/10SADPAS
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
4 variants
Chosen variant:
LBBUPM110/10SADPAS
Rörklamma Dubbel Komplett Ø10mm, Lätta Serien
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bultar
1
Diameter rör
10 mm
Färg
Black
Grupp Stauff
1D
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+125 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Santoprene
Typ
Smooth
Package size
Barcode
328772
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Rörklammer LBBU komplett
Product datasheet
Others has been looking for
Rörklamma Dubbel Ø15mm, Lätta Serien, Polyamid