LGB318/18PP
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
25 st
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
LGB318/18PP
Light twin clamp ø18-18 - Black PP
Specifikationer
Dimensioner och frakt
B
20 mm
Brand Name
Stauff
Color
Black
D1
18 mm
D3
6,8 mm
D4
7 mm
Diameter pipe
18 mm
H
22,5 mm
L1
53 mm
L2
30 mm
Material
Polypropylene
Model code
LBG-318/18-PP
Number of bolts
1
S
2 mm
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
4 Nm
Type
Profiled
d2
18 mm