LNGF4213213PA
Package size:
25 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
3 variants
Chosen variant:
LNGF4213213PA
Rörklamma Dubbel Ø21.3mm, Lätta Serien, Polyamid
Specifications
Dimensions and shipping
B
14,5 mm
Brand Name
Stauff
Color
Green
D1
21,3 mm
D3
6,8 mm
Diameter pipe
21,3 mm
Material
Polypropylene
Model code
LNGF-421.3/21.3-PA
Number of bolts
1
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Type
Profiled
d2
21,3 mm
Package size
25 st
Barcode
243963
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Measure sketch
RÖRKLAMMER PA DUBBEL
Product datasheet
Others has been looking for
Pipe clamp body, light series, double, Polypropylene, green
Partnumber:
LNGF4213213PA
Min. order quantity is:
1 st
Clamp AG 4-25mm/4-15mm
Clamp AG 4-25mm/4-15mm
Partnumber:
324.8/19.5-PP-AG-HV-BK
1 par
1 par
Rörklamma Dubbel Ø12.7mm, Lätta Serien, Polypropylen
LNGF2127127PP
Rörklamma Dubbel Ø16/12.7mm, Lätta Serien, Polypropylen
LNUF316127PP
25 par
Light twin clamp ø22-22 - Black PP
LBG422/22PP
Pipe clamp, light series, double, Polypropylene - LBG
LBG422/22PP
LNUF21210PP
Light twin clamp ø6-6 - Black PP
8 st
Täckplatta 8-12.7mm, DIN305 Lätta Serien
DPL2
100 st
Light twin clamp ø8-8 - Black PP
100 st
LGB318/18PP
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Rörklamma Dubbel Komplett Ø6mm, Lätta Serien
Varenummer:
LBBUSP106/06SADPAS
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Pipe clamp complete, light series, double, Santoprene, black, smooth - LBBUPM-SADPAS
Varenummer:
LBBUPM108/08SADPAS
Rörklamma Dubbel Komplett Ø28mm, Lätta Serien
LBBUPM328/28SADPAS
Rörklamma Dubbel Komplett Ø8mm, Lätta Serien
Rörklamma Dubbel Komplett Ø10mm, Lätta Serien
10 st
10 st
Rörklamma Dubbel Ø15mm, Lätta Serien, Polyamid