JGEM-06-33-L10
Package size:
20 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
22 variants
Chosen variant:
JGEM-06-33-L10
Adapter Rak, Utv-JIC, Utv-M
Accessories (2)
Bushing Ø10
Partnumber:
JD-10
Nut 9/16 -18 JIC NW 17 mm
Partnumber:
JM-06-10
A
45 mm
Angle
0 °
B
14 mm
Brand Name
FOR
CH
41 mm
Corrosion resistance
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
D
16,5 mm
Diameter pipe
10 mm
Material
Steel
Pressure max.
350 bar