XGE25SMED
Förpackningsstorlek:
20 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
25 varianter
Utvald variant:
XGE25SMED
Stud fitting - ø25S x M33x2 - WD seal
Tillbehör (1)
Reservdelar (1)
D25S cutting ring ø25
Varenummer:
DPR25S
Tätning G1'' Nitril, Passar M33x2 - G1''
Varenummer:
ED1
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
0 °
Brand Name
Stauff
Diameter pipe
25 mm
Dimension i
18 mm
L
53 mm
L1
65 mm
L2
23 mm
Material
Steel
Model code
FI-GE-25SM-WD-B-W3
Pressure max.
400 bar
S1
41 mm
S2
46 mm
Series
S
Thread T
M33x2
Thread outer metric
M33x2
Torque tightening
310 Nm
d1
25 mm
d2
20 mm
i
18 mm