JGEM-04-12ED
Pakkauskoko:
1 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
KATSO MUUT VARIANTIT
17 varianttia
Valittu variantti:
JGEM-04-12ED
Adapter Rak, Utv-JIC, Utv-M-ED
Specifications
Dimensions and shipping
A
35,5 mm
B
14 mm
CH
17 mm
D
12 mm
F
M12x1.5
J
7/16-20 JIC
Kierre ulko
7/16-20 JIC
Kierre ulko MM
M12x1,5 mm
Korroosionkestävyys
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Kulma
0 °
Lämpötila max.
+120 °C
Lämpötila min.
-20 °C
Materiaali
Steel
Paine max.
350 bar
Pinta
Electro-galvanized
Putken halkaisija
6 mm
Standardi ISO
ISO 9974
T
6 mm