HYRI-68-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
14 variants
Chosen variant:
HYRI-68-SY
PRESSHYLSE LP 68MM A.304
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Package size
Barcode
330873
Gross weight
0,115 Kg
Net weight
0,115 Kg
Country of origin
swe
Product information
PRESSHYLSE LP 68MM A.304
Product datasheet
Others has been looking for
Ferrule for LifeGuard 16LG5K
Ferrule for LifeGuard 16LG5K
Partnumber:
6PU-4-SS
Min. order quantity is:
HYRI-28-AL
HYRI-28-AL
Partnumber:
10 st
PRESSHYLSE LP 12MM A.304
PRESSHYLSE LP 12MM A.304
HYRI-12-SY
25 st
Alu-ring for Safe-sleeve 38 mm
Alu-ring for Safe-sleeve 38 mm