HYRI-17-AL
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
21 variants
Chosen variant:
HYRI-17-AL
Klämring/hylsa aluminium YD/ID=20/17
Tekniset tiedot
Mitat ja toimitus
Diameter inv.
17 mm
Diameter slang utv. max.
14 mm
Diameter utv.
20 mm
Längd
27 mm
Materialtjocklek
1.5 mm
Märke namn
Hydraspecma
Passar till slangstorlek
1/4 "
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Tillverkningsmaterial
Aluminium
Pakkauskoko
Viivakoodi
498738
Bruttopaino
0,01 Kg
Nettopaino
0,01 Kg
Alkuperämaa
FIN
Intrastat-koodi
Tuotetiedot
Muut katsoivat
Skyddsspiral Svart ECO 27-32mm, 25m
Osanumero:
SGXE-32
Pakkauskoko:
1 frp
Slangskydd MSHA Ø27mm, Brandgodkänt
Osanumero:
SGXE-25
Slangskydd Safe-Wrap Delbart Ø60mm
WR-RD-60
25 m
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø15mm
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø15mm
PJ-10
20 m
Skyddsspiral Svart 27-36 mm, 1 m med hål
SS-20-S
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø50mm
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø50mm
PJ-32
20 m
Klämring/hylsa rostfri YD/ID=22/19 L=20mm
SGXE-40
Slangskydd MSHA Ø36mm, Brandgodkänt
SGX-50
Slangskydd MSHA Ø30mm, Brandgodkänt
SGXE-110
SKYDDSTAPE PYROSIL B=25mm (Rulle L=11m) Pris per meter
PST-16
11 m
Klämring/hylsa aluminium YD/ID=28/25 L=20mm
20 st
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø20mm
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø20mm
PJ-12
Slangskydd MSHA Ø20mm, Brandgodkänt
MSHA-RD20M
Slangskydd Safe-Wrap Delbart Ø80mm