HYRI-25-AL
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
HYRI-25-AL
Klämring/hylsa aluminium YD/ID=28/25 L=20mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Aluminium
Pakke str.
10 st
Stregkode
223611
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
swe
Produkt information
Andre kigger på
Skyddsspiral Svart ECO 27-32mm, 25m
Varenummer:
SGXE-32
Pakke str.:
1 frp
Min. bestillingsenhed er:
1 frp
Slangskydd MSHA Ø27mm, Brandgodkänt
Varenummer:
MSHA-RD27M
50 m
Min. bestillingsenhed er:
1 m
SGXE-25
Slangskydd Safe-Wrap Delbart Ø60mm
WR-RD-60
25 m
1 m
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø15mm
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø15mm
PJ-10
20 m
Skyddsspiral Svart 27-36 mm, 1 m med hål
SS-20-S
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø50mm
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø50mm
PJ-32
20 m
Klämring/hylsa rostfri YD/ID=22/19 L=20mm
SGXE-40
Slangskydd MSHA Ø36mm, Brandgodkänt
SGX-50
Slangskydd MSHA Ø30mm, Brandgodkänt
SGXE-110
SKYDDSTAPE PYROSIL B=25mm (Rulle L=11m) Pris per meter
20 st
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø20mm
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø20mm
PJ-12
Slangskydd MSHA Ø20mm, Brandgodkänt
MSHA-RD20M
Slangskydd Safe-Wrap Delbart Ø80mm