HYRI-76-AL
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
21 varianter
Valgt variant:
HYRI-76-AL
Klämring/hylsa aluminium YD/ID=80/76 L=40mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inv.
76 mm
Diameter utv.
80 mm
Längd
40 mm
Materialtjocklek
2 mm
Märke namn
Hydraspecma
Tillverkningsmaterial
Aluminium
Pakke str.
10 st
Stregkode
431591
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
Artikel datablad
Andre kigger på
Skyddsspiral Svart ECO 27-32mm, 25m
Varenummer:
SGXE-32
1 frp
Min. bestillingsenhed er:
1 frp
Slangskydd MSHA Ø27mm, Brandgodkänt
Varenummer:
MSHA-RD27M
50 m
1 m
Skyddsspiral Svart 27-36mm, 25m
SGX-32
SGXE-25
Slangskydd Safe-Wrap Delbart Ø60mm
WR-RD-60
25 m
1 m
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø15mm
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø15mm
PJ-10
20 m
Skyddsspiral Svart 27-36 mm, 1 m med hål
SS-32-S
50 st
1 st
SS-25-S
50 st
SS-20-S
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø50mm
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø50mm
PJ-32
20 m
Klämring/hylsa rostfri YD/ID=22/19 L=20mm
HYRI-19-SY
SGX-25
SGX-40
SGXE-20
SGXE-40
Slangskydd MSHA Ø36mm, Brandgodkänt
MSHA-RD36M
50 m
Skyddsspiral Svart 13-18mm, 50m
SGX-16
SGX-50
Slangskydd MSHA Ø30mm, Brandgodkänt
MSHA-RD30M
SGX-20
SS-50-S
25 st
Skyddsspiral Svart ECO 99-110mm, 10m
SGXE-110
SKYDDSTAPE PYROSIL B=25mm (Rulle L=11m) Pris per meter
PST-16
11 m
11 m
Klämring/hylsa aluminium YD/ID=28/25 L=20mm
HYRI-25-AL
SS-75-S
20 st
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø20mm
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø20mm
PJ-12
Slangskydd MSHA Ø20mm, Brandgodkänt
MSHA-RD20M
Slangskydd Safe-Wrap Delbart Ø80mm