HYRI-22-AL
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
HYRI-22-AL
Klämring/hylsa aluminium YD/ID=25/22
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv.
22 mm
Diameter slang utv. max.
15 mm
Diameter utv.
25 mm
Längd
27 mm
Materialtjocklek
1.5 mm
Märke namn
Hydraspecma
Passar till slangstorlek
5/16 "
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Tillverkningsmaterial
Aluminium
Förpackningsstorlek
Streckkod
498777
Bruttovikt
0,01 Kg
Nettovikt
0,01 Kg
Ursprungsland
FIN
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Andra tittar på
Skyddsspiral Svart ECO 27-32mm, 25m
Artikelnummer:
SGXE-32
1 frp
Slangskydd MSHA Ø27mm, Brandgodkänt
Artikelnummer:
SGXE-25
Slangskydd Safe-Wrap Delbart Ø60mm
WR-RD-60
25 m
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø15mm
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø15mm
PJ-10
20 m
Skyddsspiral Svart 27-36 mm, 1 m med hål
SS-20-S
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø50mm
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø50mm
PJ-32
20 m
Klämring/hylsa rostfri YD/ID=22/19 L=20mm
SGXE-40
Slangskydd MSHA Ø36mm, Brandgodkänt
SGX-50
Slangskydd MSHA Ø30mm, Brandgodkänt
SGXE-110
SKYDDSTAPE PYROSIL B=25mm (Rulle L=11m) Pris per meter
PST-16
11 m
Klämring/hylsa aluminium YD/ID=28/25 L=20mm
20 st
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø20mm
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø20mm
PJ-12
Slangskydd MSHA Ø20mm, Brandgodkänt
MSHA-RD20M
Slangskydd Safe-Wrap Delbart Ø80mm