6012-12-22L
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
35 varianter
Utvald variant:
6012-12-22L
Adapter Rak, Utv-G 3/4'' Utv-M30x2
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
22 mm
Material
Steel
Pressure max.
160 bar
Series
L
Temperature max.
+400 °C
Temperature min.
-60 °C