XGE38SMED
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
25 varianter
Utvald variant:
XGE38SMED
Adapter 38S, M48x2 ED
Varaosat (1)
Tätning G1.1/2'' Nitril, Passar M48x2, G1.1/2''
Artikelnummer:
ED112
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
38 mm
Dimension i
22 mm
Gevind T
M48x2
L
64 mm
L1
79 mm
L2
26 mm
Modell kod
FI-GE-38SM-WD-B-W3
Märke namn
Stauff
S1
55 mm
S2
60 mm
Serie
S
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
400 bar
Vinkel
0 °
d1
38 mm
d2
32 mm
i
22 mm
Åtdragning moment
540 Nm