6012-04-10S
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
31 variants
Chosen variant:
6012-04-10S
Adapter Rak, Utv-G 1/4'' Utv-M18x1.5
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
10 mm
Material
Steel
Pressure max.
630 bar
Series
S
Temperature max.
+400 °C
Temperature min.
-60 °C