4CAV602500
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
4CAV602500
CD cable, 2500mm. Walvoil
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Böjningsradie
150 mm
Gänga 1 metrisk
M6
Gänga 2 metrisk
M16x1,5
Modell kod
4CAV602500
Märke namn
Walvoil
Wirelängd
2.5 m
Förpackningsstorlek
Streckkod
335383
Bruttovikt
0,72 Kg
Nettovikt
0,72 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
CD cable, 2500mm. Walvoil
Andra tittar på
Teleflexkabel 2000 mm
Teleflexkabel 2000 mm
Artikelnummer:
4CAV602000
Teleflexkabel 1000 mm
Teleflexkabel 1000 mm
Artikelnummer:
4CAV601000
Kabel riktningsventil Walvoil
Kabel riktningsventil Walvoil
Teleflexkabel 1500 mm
Teleflexkabel 1500 mm