4CAV602000
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
4CAV602000
Teleflexkabel 2000 mm
Specifications
Dimensions and shipping
Böjningsradie
150 mm
Gänga 1 metrisk
M6
Gänga 2 metrisk
M16x1,5
Modell kod
4CAV602000
Märke namn
Walvoil
Wirelängd
2 m
Package size
Barcode
341534
Gross weight
0,62 Kg
Net weight
0,62 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
CD kabel, 2000mm. Walvoil
Others has been looking for
Teleflexkabel 1000 mm
Teleflexkabel 1000 mm