XSWVE14SM
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
XSWVE14SM
Banjoadapter 14S, Utv-M 20x1.5
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rør
14 mm
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Stål
Mærke navn
Gates
Overfladebehandling
Zink-Nickel
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Serie
S
Sikkerhedsfaktor
2.5
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
250 bar