WP-LK40-G08-W3-K
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
A
G 1/2 BSP
Antal bultar
4
Bult dimension
M6x25 (x2) + M6x45 (x2) mm
Bultcirkel
40 mm
D
24 mm
Gänga inv.
G 1/2 BSP
H
10 mm
I
40 mm
L
67,5 mm
Modell kod
WP-LK40-G08-W3-K
Märke namn
Stauff
O-ring
24X2,5 mm
Shore
90
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
300 bar
Vinkel
90 °
Förpackningsstorlek
Streckkod
499458
Bruttovikt
0,383 Kg
Nettovikt
0,383 Kg
Ursprungsland
deu
Flange 90° 1/2" BSP - (4) 40mm - stål