1BKA1/2X35
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
3 varianter
Valgt variant:
1BKA1/2X35
Pumpanslutning 90° 1/2" BSP - (4) 35mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Antal bultar
4
Bult dimension
M6x20 (x2) + M6x35 (x2) mm
Bultcirkel
35 mm
Gänga inv.
G 1/2 BSP
I
35 mm
Märke namn
Stauff
O-ring
18,72X2,62 mm
Packningsmaterial
NBR
Shore
70
Tillverkningsmaterial
Aluminium
Tryck max.
315 bar
Vinkel
90 °
Ytskiktbehandling
Vit-förzinkat
Pakke str.
Stregkode
477223
Brutto vægt
0,32 Kg
Netto vægt
0,32 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Artikel datablad
Andre kigger på
Pumpfläns 90gr 4bultar d30mm ,G1/2''