Pumpanslutning 90G GE55-IG3/4 Aluminium
ANSLUTNING 90G GE55-IG3/4
…
Läs mer
Artikelnummer:
RB34-55
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
RB34-55
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Antal bultar
4
Bult dimension
M8x45 (x2) + M8x60 (x2) mm
Bultcirkel
55 mm
Gänga inv.
G 3/4 BSP
Märke namn
Hydraspecma
Shore
90
Tillverkningsmaterial
Aluminium
Tryck max.
180 bar
Vinkel
90 °
Pakke str.
Stregkode
198981
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ita
Produkt information
Målskitse
ANSLUTNING 90G GE55-IG3/4
Artikel datablad
Andre kigger på
Pumpanslutning 90G EU30-IG1/2 Aluminium
Varenummer:
RP1-12
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Anslutning 90B G 40-G3/4" Stål
Anslutning 90B G 40-G3/4" Stål
Varenummer:
2RG3/4X40
Min. bestillingsenhed er:
Pumpfläns 90gr 4bultar d30mm ,G1/2''