TCCLAMP-89
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
11 varianter
Utvald variant:
TCCLAMP-89
Tri-Clamp 1 pin 89mm
Specifications
Dimensions and shipping
Märke namn
Hydraspecma
Package size
Barcode
489428
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Intrastat code
Product information
Tri-Clamp 1 pin 89mm
Artikel datablad
Others has been looking for
Svetsadapter Rak, Inv-G 1/8, syrafast
Partnumber:
1062-02-H-SY
Package size:
Min. order quantity is:
Slangfäste mässing G2-SL2
Slangfäste mässing G2-SL2
Partnumber:
Min. order quantity is:
Flänskoppling, DN125, PN10, räfflad stolpe svivlande, stål
FLP125
Camlock Hane Ø 3'', Polypropylen
EPP-48
Klämma TC dubbelhängd Rostfri 64mm disk.