SPAL50337ALIS-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
SPAL50337ALIS-SY
Rörklamma Komplett Ø33.7mm, DIN3015 Tunga Serien, Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bultar
2
Diameter rör
33,7 mm
Färg
Grå (blank)
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Märke namn
DIN 3015 part 2
Temperatur max.
+300 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Aluminium, Rostfritt stål
Typ
Profilerad
Åtdragning moment
12 Nm
Package size
Barcode
306260
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
Product information
Measure sketch
Artikel datablad
Others has been looking for
Rörklamma Ø65mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Partnumber:
TSLK6065PP
Package size:
20 par
Min. order quantity is:
1 par
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Partnumber:
TSLK3012PPG
20 par
Min. order quantity is:
1 par
Svetsplatta 37.8-70mm, DIN3015 Tunga Serien
SPAL6S
20 st
Rörklamma Ø25mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
TSLK4025PP
Rörklamma Ø38mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Aluminium
TSLK5038AL
Rörklamma Ø50mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Gummi
TSLK6050GU
TSLK4025PPG
Täckplatta 37.8-70mm, DIN3015-2 W3 Tunga Serien
DPAL6S
20 st
Rörklamma Ø16mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Aluminium
TSLK3016AL
DPAL4S
Rörklamma Ø60.3mm DIN3015-4 Tunga Serien, Polyamid
TSLK60603PA
1 set
1 set
Rörklamma Ø38mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Gummi
TSLK5038GU
Rörklamma Komplett Ø76.1mm, DIN3015-2 Tunga Serien,Aluminium
SPAL70761ALDPALAS
Rörklamma Ø33.7mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polyamid
TSLK50337PA
Rörklamma Ø20mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Rörklamma Ø60.3mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
SPAL5S
Svetsplatta 6-18mm, DIN3015 Tunga Serien
SPAL3S
Rörklamma Ø16mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polyamid
Rörklamma Ø114mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Rörklamma Komplett Ø33.7mm, DIN3015 Tunga Serien, Aluminium
SPAL50337ALDPALAS
Rörklamma Komplett Ø16mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Aluminium
SPAL4S
Rörklamma Ø10mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Sexkantskruv M10x70, Tunga Serien
AS5S
50 st
Rörklamma Ø18mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Rörklamma Ø22mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Rörklamma Ø42mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen