TSLK60603PP
Package size:
20 par
Min. order quantity is:
1 par
SEE OTHER VARIANTS
27 variants
Chosen variant:
TSLK60603PP
RÖRKLAMMER
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Color
Black
D1
60,3 mm
Diameter pipe
60,3 mm
H
89 mm
L1
115 mm
L2
90 mm
Material
Polypropylene
Model code
6060.3PP-BK
Number of bolts
2
S
2 mm
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Type
Profiled
Width
45 mm