SPAL50337PADPALAS
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
10 variants
Chosen variant:
SPAL50337PADPALAS
Rörklamma Komplett Ø33.7mm, DIN3015 Tunga Serien, Aluminium
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Stauff
Color
Black
Material
Polyamide, Steel
Number of bolts
DIN 3015 part 2
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-40 °C
Torque tightening
10 Nm
Type
Profiled
Package size
Barcode
458394
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
Product information
Measure sketch
Others has been looking for
Heavy clamp ø70 - Green PP - DIN 4 Heavy
Partnumber:
TSLK6070PP
1 par
Steel bolt DIN931 - 8.8 FZB
Steel bolt DIN931 - 8.8 FZB
Partnumber:
AS5S
50 st
Rörklamma Komplett Gummi Insats Ø40mm DIN3015 Tunga Serien
RI6040PPR
Insexskruv M6x90, Lätta Serien, Rostfri
IS7-RO
Rörklamma Komplett Ø18mm, DIN3015 Tunga Serien, Polypropylen