GMV60508ALDPALAS-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
8 varianter
Utvald variant:
GMV60508ALDPALAS-SY
Rörklamma Komplett Ø50.8mm DIN3015 Tunga Serien, Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Stauff
Color
Grey
DIN size
4
Diameter pipe
50,8 mm
Group Stauff
6S
Material
Aluminium, Steel
Number of bolts
2
Standard DIN
DIN 3015 part 2
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Temperature max.
+300 °C
Temperature min.
-40 °C
Torque tightening
12 Nm
Type
Profiled
Package size
Barcode
412000
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
Product information
Product datasheet
Others has been looking for
Heavy clamp ø70 - Green PP - DIN 4 Heavy
Partnumber:
TSLK6070PP
Package size:
1 par
Steel bolt DIN931 - 8.8 FZB
Steel bolt DIN931 - 8.8 FZB
Partnumber:
AS5S
50 st
Rörklamma Komplett Gummi Insats Ø40mm DIN3015 Tunga Serien
RI6040PPR
Insexskruv M6x90, Lätta Serien, Rostfri
IS7-RO
Rörklamma Komplett Ø18mm, DIN3015 Tunga Serien, Polypropylen