TSLK9150PP
Package size:
1 par
Min. order quantity is:
1 par
SEE OTHER VARIANTS
55 variants
Chosen variant:
TSLK9150PP
Svær rørholder ø150 - Grøn PP - DIN 7 Svær
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Stauff
Color
Green
D1
150 mm
DIN size
7
Diameter pipe
150 mm
Group Stauff
9S
H
200 mm
L1
251 mm
L2
205 mm
Material
Polypropylene
Model code
9150-PP
Number of bolts
2
S
3 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 2
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Type
Profiled
Width
91 mm