SLK8889PP
Förpackningsstorlek:
1 par
Minsta beställningskvantitet:
1 par
SE ANDRA VARIANTER
43 varianter
Utvald variant:
SLK8889PP
Rörklamma Ø88.9mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Grön Polypropylen
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bultar
2
Bredd
30 mm
D1
88,9 mm
DIN storlek
8
Diameter rör
88,9 mm
Färg
Grön
Grupp Stauff
8
H
118 mm
L1
147 mm
L2
120 mm
Modell kod
888.9-PP
Märke namn
Stauff
S
0,8 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen
Typ
Profilerad
Åtdragning moment
8 Nm
Förpackningsstorlek
Streckkod
302025
Bruttovikt
0,08 Kg
Nettovikt
0,08 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
3D-fil
Länkar
Produktkatalog
Obs: För att öppna 3D-filer krävs ett program som stöder filformatet
Produktkatalog
Andra tittar på
Rörklamma Ø22mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Artikelnummer:
SLK322PP
25 par
Svetsplatta 19-25.4mm, DIN3015 Lätta Serien
Artikelnummer:
SP3
25 st
Rörklamma Komplett Ø10mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP110PPDPAS
1 st
SP2
25 st
SP6
Svetsplatta Förlängd 100mm, DIN3015 W2 Lätta Serien
SPV5
1 st
Rörklamma Komplett Ø16mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen