SLK7603PP
Package size:
10 par
Min. order quantity is:
1 par
SEE OTHER VARIANTS
43 variants
Chosen variant:
SLK7603PP
Rörklamma Ø60.3mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Accessories (2)
Täckplatta 57.2-76.1mm, DIN305 Lätta Serien
Artikelnummer:
DP7
Svetsplatta 57.2-76.1mm, DIN3015 Lätta Serien
Artikelnummer:
SP7
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bultar
2
Bredd
30 mm
D1
60,3 mm
DIN storlek
7
Diameter rör
60,3 mm
Färg
Grön
Grupp Stauff
7
H
93 mm
L1
121 mm
L2
94 mm
Modell kod
760.3-PP
Märke namn
Stauff
S
0,8 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen
Typ
Profilerad
Åtdragning moment
8 Nm
Förpackningsstorlek
10 par
Streckkod
212776
Bruttovikt
0,12 Kg
Nettovikt
0,12 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Data sheet
3D-fil
Länkar
Produktkatalog
Obs: För att öppna 3D-filer krävs ett program som stöder filformatet
Produktkatalog
Andra tittar på
Clamp ø60.3 - Green PPH - DIN 7
SLK7603PPH
Förpackningsstorlek:
1 par
Multi Weld plate - DIN 2 (10) - Phosphated
RAP2/44
1 st
Weld plate - DIN 2 - Phosphated
SP2
25 st
Rörklamma Komplett Ø45mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen