SLK7603PA
Förpackningsstorlek:
1 par
Minsta beställningskvantitet:
1 par
SE ANDRA VARIANTER
41 varianter
Utvald variant:
SLK7603PA
Rörklamma Ø60.3mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polyamid
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bultar
2
Bredd
30 mm
D1
60,3 mm
DIN storlek
7
Diameter rör
60,3 mm
Färg
Svart
Grupp Stauff
7
H
93 mm
L1
121 mm
L2
94 mm
Modell kod
760.3-PA
Märke namn
Stauff
S
0,8 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Polyamid
Typ
Profilerad
Åtdragning moment
10 Nm
Förpackningsstorlek
Streckkod
302923
Bruttovikt
0,08 Kg
Nettovikt
0,08 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Data sheet
3D-fil
Länkar
Produktkatalog
Obs: För att öppna 3D-filer krävs ett program som stöder filformatet
Produktkatalog
Andra tittar på
Svetsplatta 19-25.4mm, DIN3015 Lätta Serien
Artikelnummer:
SP3
25 st
Rörklamma Ø22mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Artikelnummer:
SLK322PP
25 par
Rörklamma Komplett Ø10mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP110PPDPAS
1 st
SP2
25 st
Rörklamma Komplett Ø16mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP216PPDPAS
1 st
Rörklamma Ø25mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK325PP
25 par
SP6
Täckplatta 6-12mm, DIN305 Lätta Serien, Syrafast
DP1A-SY
Rörklamma Ø20mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen