SLK6508PPG
Package size:
25 par
Min. order quantity is:
1 par
SEE OTHER VARIANTS
43 variants
Chosen variant:
SLK6508PPG
Rörklamma Ø50.8mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Tilbehør (2)
Påbyggnadsskruv M6x60, 44.5-54mm, Lätta Serien
Artikelnummer:
AF6
Täckplatta 44.5-54mm, DIN305 Lätta Serien
Artikelnummer:
DP6
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bultar
2
Bredd
30 mm
D1
50,8 mm
DIN storlek
6
Diameter rör
50,8 mm
Färg
Grön
Grupp Stauff
6
H
66 mm
L1
86 mm
L2
66 mm
Modell kod
650.8-PP
Märke namn
Stauff
S
0,8 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen
Typ
Profilerad
Åtdragning moment
8 Nm