SLK5337PPH
SEE OTHER VARIANTS
20 variants
Chosen variant:
SLK5337PPH
Rörklamma Slät Ø33.7mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bultar
2
Bredd
30 mm
D1
33,7 mm
DIN storlek
5
Diameter rör
33,7 mm
Färg
Grön
Grupp Stauff
5
H
56,5 mm
L1
71 mm
L2
52 mm
Modell kod
533.7-PP-H
Märke namn
DIN 3015 part 1
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen
Typ
Slät
Åtdragning moment
8 Nm
Package size
Barcode
315956
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Measure sketch
RÖRKLAMMER SLÄT INSIDA
Data sheet
3D-file
Links
Produktkatalog
Note: Opening 3D files requires a program that supports the file format
Produktkatalog
Others has been looking for
Clamp ø60.3 - Green PPH - DIN 7
Partnumber:
SLK7603PPH
Multi Weld plate - DIN 2 (10) - Phosphated
Partnumber:
RAP2/44
1 st
Weld plate - DIN 2 - Phosphated
SP2
25 st
Rörklamma Komplett Ø45mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen