SLK3254PAH
Pakke str.:
1 par
Min. bestillingsenhed er:
1 par
SE ANDRE VARIANTER
15 varianter
Valgt variant:
SLK3254PAH
Rörklamma Slät Ø25.4mm DIN3015-1 Lätta Serien, Polyamid
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredd
30 mm
Färg
Svart
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Polyamid
Typ
Slät
Förpackningsstorlek
Streckkod
477064
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Clamp ø25.5 - Black Smooth Polyamid - DIN 3 - 325.5-PA-H
Länkar
Produktkatalog
Produktkatalog
Andra tittar på
Svetsplatta 19-25.4mm, DIN3015 Lätta Serien
Artikelnummer:
SP3
Förpackningsstorlek:
25 st
Rörklamma Ø22mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Artikelnummer:
SLK322PP
25 par
Rörklamma Komplett Ø10mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP110PPDPAS
1 st
SP2
25 st
Rörklamma Komplett Ø16mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP216PPDPAS
1 st
Rörklamma Ø25mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK325PP
25 par
SP6
Rörklamma Ø42mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen