SLK3213PPG
Förpackningsstorlek:
25 par
Minsta beställningskvantitet:
1 par
SE ANDRA VARIANTER
43 varianter
Utvald variant:
SLK3213PPG
Rörklamma Ø21.3mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Tillbehör (1)
Påbyggnadsskruv M6x30, 20-25mm, Lätta Serien
Artikelnummer:
AF3
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bultar
2
Bredd
30 mm
D1
21,3 mm
DIN storlek
3
Diameter rör
21,3 mm
Färg
Grön
Grupp Stauff
3
H
36 mm
L1
50 mm
L2
33 mm
Modell kod
321.3-PP
Märke namn
Stauff
S
0,6 mm
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen
Typ
Profilerad
Åtdragning moment
8 Nm