SLK30135PP
Package size:
25 par
Min. order quantity is:
1 par
SEE OTHER VARIANTS
7 variants
Chosen variant:
SLK30135PP
Rörklamma Ø13.5mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bultar
2
D1
13,5 mm
DIN storlek
3
Modell kod
3013.5-PP
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen
Package size
25 par
Barcode
304696
Gross weight
Kg
Net weight
0,019 Kg
Country of origin
deu
Intrastat code
Product information
Rörhållare i tung serie av polypropen (standard).
Temperaturområde: -30 ° till + 90 ° C.
Färg: Grön.
Artikel datablad
Others has been looking for
Svetsplatta 19-25.4mm, DIN3015 Lätta Serien
Partnumber:
SP3
25 st
Rörklamma Ø22mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen