SCM-108W-N-I45-K45-V1M-100
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
26 varianter
Utvald variant:
SCM-108W-N-I45-K45-V1M-100
Motor Sunfab 108cc, ISO160-4
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Sunfab
Contamination level max.
-/16/13 - ISO 4406
Displacement
108 cm3
Oil viscocity recommended
20 - 43 cSt
Pressure continous max.
350 bar
Pressure max.
400 bar
Rotation max. at max. pressure
5200 rpm
Rotational speed max.
4700 rpm
Rotational speed min.
300 rpm
Shaft diameter
45 mm
Temperature max.
+60 °C