SCM-090W-P-I44-K40-V1M-100
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
26 varianter
Utvald variant:
SCM-090W-P-I44-K40-V1M-100
SCM-090W-P-I44-K40-V - Motor Sunfab, 90cc ISO 140-4
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal monteringshål
4
Axel diameter
40 mm
Axel kilspår
12,0 mm
Axeltyp
Cylindrisk
Bultcirkel
160 mm
Deplacement
90.7 cm3
Föroreningsgrad max.
-/16/13 - ISO 4406
Kont. rotation max.
5700 rpm
Monteringsfläns
ISO 3019-2 ø125
Märke namn
Sunfab
Oljeviskositet rekommanderad
20 - 43 cSt
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
Portplacering
Bak
Reces
125,0 mm
Rotationshastighet max.
5200 rpm
Rotationshastighet min.
300 rpm
Temperatur max.
+82 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck intermittent max.
400 bar
Tryck kontinuerlig max.
350 bar
Tryck max.
400 bar