SBSH-50-F350SM
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
64 varianter
Utvald variant:
SBSH-50-F350SM
Kylarslang Silikon Flexibel, 50x60, 350mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Böjningsradie fast
200 mm
Diameter inv.
50 mm
Diameter utv.
60 mm
Färg
Blå
Märke namn
Hydraspecma
Temperatur max.
+180 °C
Temperatur min.
-60 °C
Tryck max.
1.5 bar