SILR90-42
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
36 varianter
Utvald variant:
SILR90-42
Kylarslang Silikon 90°
Specifications
Dimensions and shipping
Användingsområde
Glykol, Vatten
Diameter inv.
42 mm
Färg
Blå
Temperatur max.
+180 °C
Temperatur min.
-60 °C
Package size
Barcode
414452
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Artikel datablad
Others has been looking for
Sug och Returslang Multi Master SD Megaflex 25/35.8
Partnumber:
MMGMV-25
Package size:
30 m
Min. order quantity is:
1 m
Universalslang 1/2'' EPDM 20bar 12.7/22 -40-+120